Şarkı Deposu v1.0 (Müzik)

Android Telefonunuza YouTubedan Müzik İndirin
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.8 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Müzik İndirme
Android İşletim sistemli bir telefonunuz var ve YouTubeden müzik indirmek için uğraşmak istemiyor iseniz Şarkı Deposu v1.0 ile kolayca YouTubeden müzik indirebilirsiniz.

Devamlı müzik dinliyor ve mobil veriniz yeterli gelmiyor ise müziği bir sefer indirin ve devamlı müziği yeniden yüklemekten kurtulun. Şarkı Deposu v1.0 uygulaması ile YouTube de kolayca arama yapıp istediğiniz müziğin videolu halini mp3'e çevirip indirebilirsiniz. Uygulama tamamen YouTube üzerinden çalışıyor ve arama alanı ile şarkı adı girerek hem dinleyip hem de indirebilirsiniz. Telefonunuz ile uyumlu çalışan Şarkı Deposu v1.0 uygulama arka planda iken bile indirmeye devam eder ve bildirim panelinde şarkı bilgilerini görebilirsiniz. 

tamamen ücretsiz ve güvenli olan uygulamada  küçük bir rahatsız etmeyecek reklam bulunuyor ve uygulamanın performansı çok iyi derecede ve kullanıcılar tarafından yüksek oy almış durumda. Telefon markasının veya modeli fark yapmayacak şekilde tasarlanan uygulamada her telefonda hızlı ve stabil çalışmaktadır. 

Uygulamanın Özellikleri:

YouTube araması yapma

YouTube Videolarına bakma

YouTube den müzik indirme

Çıkış yap bölümünden ise kolayca uygulamayı kapatabilir ve indirilen müzikleri durdurabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Şarkı Deposu v1.0 (Müzik) indir